ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Iveco Czech Republic, a. s.

Jsme firma s více než 125ti letou tradicí. Specializujeme se na vývoj a výrobu autobusů IVECO BUS.

Autobusy IVECO BUS z Vysokého Mýta

Ve Vysokém Mýtě vyrábíme meziměstské a turistické autobusy, které jezdí ve více než 30ti zemích světa.

Navrhujeme, vyrábíme a prodáváme široký sortiment vozidel hromadné dopravy, která splňují nejnáročnější požadavky veřejných i soukromých dopravců. V našem výrobním závodě ve Vysokém Mýtě se zaměřujeme na městské a meziměstské autobusy IVECO BUS. Náš nejúspěšnější model Crossway, s více než 50 000 prodanými kusy, si díky jeho vlastnostem oblíbili zákazníci po celé Evropě.

IVECO BUS je moderní značka, která navazuje na úspěchy legendárních autobusů Karosa a dále rozvíjí českou konstruktérskou tradici. Dřívější spojení se značkami Renault a Irisbus nám umožnilo nasbírat cenné zkušenosti, které nyní můžeme uplatnit na dalších trzích. Díky tomuto unikátnímu know-how a neustálým inovacím udáváme trendy v dnešní hromadné dopravě.

94 let

tradice výroby autobusů

127 let

od založení společnosti

téměř 136 000

vyrobených produktů

93% export

do zhruba 30 zemí světa

V roce 2021 jsme vyrobili 4 365 autobusů. Patříme mezi nevýznamnější firmy České republiky a jsme důležitým zaměstnavatelem v Pardubickém kraji. Na výrobě se podílí přibližně 3 900 zaměstnanců a dalších více než 1 700 pracovních míst vytváříme u svých tuzemských dodavatelů.

 

Hodnoty značky IVECO BUS

Vše, co děláme, stojí na čtyřech základních pilířích, díky nimž zůstáváme o krok před konkurencí.

 

trvale-udrzitelny-rozvoj

Udržitelný rozvoj

Naší klíčovou strategií je minimalizace negativního dopadu vozidel na životní prostředí. Soustředíme se proto na vývoj inovativních řešení, pomocí kterých dosahujeme snížení hluku a znečištění.

technologie

Technologie

Součástí všech vozů je efektivní systém řízení emisí HI-SCR, který nemění proces spalování. Je konstrukčně jednodušší a zároveň účinnější než EGR+SCR a nepotřebuje velký chladící systém.

tco

Náklady na vlastnictví

Víme, že kupní cenou náklady na autobus teprve začínají. Veškeré další výdaje se po celou dobu životnosti vozu snažíme optimalizovat tak, aby naši zákazníci ušetřili a byli spokojení dlouhodobě.

design

Design

Každá naše nová produktová řada přichází s charakteristickým jednotným designem, který vedle atraktivního vzhledu umožňuje také snadnou výměnu komponentů. Doba odstávky vozidla se tak výrazně krátí.