Prodej a servis

Zůstat v bezpečí po celý rok znamená mít plnou kontrolu nad svým vozidlem! Vidět a být viděn ostatními řidiči a chránit všechny na palubě.

Poprodejní služby a servis

Vysoký výkon, komfort a bezpečnost řidiče i cestujících spolu s udržitelnou mobilitou jsou zaručeny pouze při správné údržbě vozu a při výhradním používání originálních dílů IVECO. Výběrem značky IVECO BUS jste si zvolili kvalitní služby pro Vás a Vaše podnikání.

Technici prodejců IVECO BUS jsou díky bezkonkurenčním zkušenostem a odborným znalostem získaným každodenní prací s vozidly IVECO vždy připraveni postarat se o Váš vůz. Jen oni jsou schopni proniknout do samotné podstaty problému a ušetřit Vám čas a peníze. Pracují se stejnými diagnostickými přístroji IVECO, jaké se používají při testování vozidel. Díky Teleservisu a službě E.A.S.Y. lze provádět asistenční operace na dálku s absolutní efektivitou.

IVECO GENUINE PARTS jsou výsledkem pečlivého výběru materiálů a dodavatelů, ale také přísného testování produktů se zvláštní pozorností věnovanou dílům souvisejícím s bezpečností vozu a jeho cestujících. IVECO navíc nabízí široký výběr renovovaných motorů, převodovek a komponentů, které představují schůdnou alternativu snižování nákladů na údržbu a omezení dopadu na životní prostředí se stejnou úrovní výkonu.

 

Lokalizátor - Prodej a servis IVECO BUS

 

Vždy připraveni, vždy po Vašem boku. Ať jste kdekoli.

Non-stop asistenční služba IVECO BUS fungující 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Stačí jednoduše zavolat a IVECO BUS Vám již pomůže vyřešit Váš problém. Vytočte bezplatné telefonní číslo.

 

Zpětný odběr výrobků

Použité výrobky nakoupené od společnosti Iveco Czech Republic, a. s. je možné odevzdávat ke zpětnému odběru bez nároku na úplatu.

Více informací o bezplatném zpětném odběru výrobků

Zpětný odběr autovraků
Zpětný odběr pneumatik

Zpětný odběr baterií
Životní prostředí – výrobky s ukončenou životností