ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Scholarship Awards

Scholarship Awards – odměna za vynikající studijní výsledky pro děti našich zaměstnanců.

Vysoké Mýto, 29. června 2017

V tomto roce se uskutečnil již třetí ročník soutěže Scholarship Awards, ve které naše společnost odměňuje děti zaměstnanců za jejich vynikající studijní výsledky.
V průběhu měsíce dubna a května měli rodiče - naši zaměstnanci - možnost přihlásit do soutěže své děti, které v roce 2016 ukončily vzdělání na středním odborném učilišti, střední odborné škole s maturitou, vyšší odborné škole či na vysoké škole.
Vyhlášení výsledků proběhlo na malém slavnostním ceremoniálu, který se uskutečnil ve čtvrtek 29.června 2017 v prosklené zasedací místnosti naší společnosti za přítomnosti generálního ředitele Jiřího Vaňka a ředitelky lidských zdrojů Aleny Kozákové. Pozvání na slavnostní ceremoniál přijala také ředitelka vysokomýtského gymnázia Blanka Kysilková, která letos poprvé zasedla také v hodnotící komisi.
V kategorii Střední odborné učiliště byl odměněn Miroslav Doležal a Jindřich Pitra. Za úspěšné středoškolské studium odměnu získal František Vlach, Martin Viktorin a Hana Vaňková. V kategorii Vyšší odborná škola byla odměněna Aneta Kaupová. Za vynikající studijní výsledky během bakalářského studia odměnu získala Lenka Borovcová, Martina Horáková a Ondřej Borovec. V kategorii Magisterské studium byl oceněn Michal Huryta a Ondřej Trkal.
Mezi studenty byla rozdělena celková odměna ve výši 322 tisíc Kč. Všem oceněným studentům gratulujeme, děkujeme za účast v soutěži a do dalšího studia i následné přejeme jen to nejlepší!