ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Daily Minibus v programu Busmaster

IVECO BUS pokračuje v rozšiřování nabídky Daily Minibus a rozvíjí síť certifikovaných karosářů v rámci programu Busmaster

Ve dnech 23. a 24. května zorganizoval IVECO BUS dvoudenní akci zaměřenou na minibusy a výrobce karoserií s certifikátem Busmaster. Akce, která se konala v italském Bavenu, na břehu jezera Lago Maggiore, se zúčastnilo přes dvacet výrobců.

  

Saint-Priest, 25. června 2018

 

Daily Minibus Camp a program Busmaster je již druhým rokem klíčovou akcí obchodního týmu IVECO BUS a certifikovaných výrobců karoserií, kteří si zde vzájemně vyměňují informace o novinkách ve svém portfoliu. 

 

Zatímco první den je věnován rozvíjení kontaktů mezi pracovníky odbytu a výrobci karoserií, hlavní náplní druhého dne je prohloubení znalostí a povědomí o produktech značky.

 

Akce byla pro IVECO BUS zároveň příležitostí k utužení vztahu s jeho certifikovanými výrobci karoserií. Certifikát značky IVECO BUS nyní vlastní již přes 40 výrobců z celé Evropy, Asie a Tichomoří.

 

Kromě témat uvedených na webových stránkách www.busmaster.com se diskuse soustředila především na nové směrnice a produkty, zvláště ty, které souvisejí s vozy Daily. Byly tu vystaveny dva minibusy: Daily Start a Daily Blue Power – nejlepší ve své třídě z hlediska výkonu a trvale udržitelné mobility.

 

Na konci tohoto dvoudenního programu byla 14-ti výrobcům prodloužena certifikace a 4 další – INDCAR, FORVEDA, ROŠERO a FERQUI – obdrželi speciální ocenění.

 

Podvozky IVECO BUS pokrývají veškeré potřeby osobní dopravy a díky síti certifikovaných výrobců karoserií nabízí poprodejní služby přizpůsobené individuálním potřebám zákazníka a špičkovou kvalitu.