ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

FOTODIVY 2017

.. aneb "Neváhej a foť"- přinášíme Vám výsledky fotosoutěže z dovolených naších zaměstnanců.

Vysoké Mýto, 6. října 2017

Do soutěže se přihlásilo 108 zaměstnanců, ať už kmenových nebo agenturních. Někteří nám zaslali fota ze zahraničí např. z Itálie, Francie, Norska, Portugalska, USA, Indie, Irska, Japonska, Brazílie, Chorvatska, Rakouska, Bulharska a jiní z krásných koutů České republiky, např. z Máchova Jezera, Krkonoš, Lipna, Zvíkova, Rožnova pod Radhoštěm, Prahy nebo z okolí Vysokého Mýta.
Fotografie byly posouzeny komisí a to hned z několika hledisek: kvalita fotografie, motiv, kompozice, myšlenka, nápad, technické ztvárnění, pohotovosti reakce fotografa a samozřejmě i splnění zadaných podmínek soutěže. Do užšího kola se probojovalo 11 snímků, ze kterých bylo do finále vybráno 7. K jejich závěrečnému odbornému posouzení byl přizván i místní profesionální fotograf pan Vopálka.
Autoři prvních tří fotografií převzali z rukou generálního ředitele společnosti pana Jiřího Vaňka poukazy na nákup sportovního vybavení v následujícím pořadí: za 1. místo převzal poukaz v hodnotě 8000 Kč pan Ondřej Mikulecký, 2. místo obsadil a poukaz v hodnotě 5000 Kč převzal pan Petr Novák a za 3. místo byl poukazem v hodnotě 3000 Kč oceněn pan Martin Kment.
 
 
To jsou ale kukadla

 1. místo "To jsou ale kukadla" Ondřej Mikulecký

 

Fly

 2. místo "Fly" Petr Novák

 

Kaplička Konice

3. místo "Kaplička Konice" Martin Kment