ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

IVECO BUS a VIA

IVECO BUS a VIA TRANSPORTATION podepsaly memorandum o porozumění s cílem prozkoumat budoucí spolupráci

Turín, 13.7.2022

 

IVECO BUS a Via dnes oznámily, že podepsaly memorandum o porozumění, jehož cílem je prozkoumat možnou budoucí spolupráci při vývoji řešení zakázkové veřejné dopravy na vyžádání a souvisejících digitálních služeb pro autobusy.

 

Obě společnosti sdílejí názor, že ekosystém mobility se vyvíjí směrem k vysoce digitalizovanému a integrovanému multimodálnímu systému a že doprava na vyžádání se ukázala jako efektivní při dosahování požadovaných výsledků. Memorandum o porozumění je prvním krokem k diskusi o možnostech vývoje budoucích řešení mobility - od dopravy reagující na poptávku a poháněné alternativními energiemi až po autonomní veřejnou dopravu. Diskuse budou zahrnovat řešení, která usnadní přístup k dopravě reagující na poptávku pro PTA a PTO prostřednictvím snadno realizovatelných kompletních balíčků, které se bezproblémově integrují do již existujícího systému městské nebo venkovské dopravy. IVECO BUS a Via rovněž prozkoumají možnosti autonomní kyvadlové dopravy na vyžádání.

 

Tato dohoda je důležitým krokem k naplnění vize společností IVECO BUS a Via o budoucnosti ekosystému mobility a společné ambice vyvíjet řešení, která přinášejí přidanou hodnotu provozovatelům i koncovým uživatelům.