ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

IVECO BUS na Busworld 2023

IVECO BUS na veletrhu Busworld 2023 "se vydá cestou změny" a představuje své nejnovější inovace, které povedou k nulovým emisím

IVECO BUS představí svou vizi bezemisní mobility a předvede kompletní nabídku udržitelných produktů s nulovými emisemi integrovanou s komplexní nabídkou pokročilých služeb.

IVECO BUS je lídrem v oblasti udržitelné mobility díky víceenergetickému přístupu, který se opírá o nabídku bateriových elektrických a alternativních pohonů, jež podporují přechod k energetice.

Na veletrhu Busworld 2023 nabídne IVECO BUS pohled na další krok na cestě k nulovým emisím tím, že předvede světovou premiéru svého zcela nového bezemisního městského řešení.

Busworld 2023 bude také ideální platformou pro odhalení integrace rozmanitých systémů ADAS do modelů IVECO BUS.


Vénissieux, 7. září 2023

IVECO BUS, lídr v evropské přepravě osob, se zúčastní 20. ročníku veletrhu Busworld Europe, který se bude konat v belgickém Bruselu od 7. do 12. října. Nejvýznamnější odborná výstava věnovaná sektoru hromadné přepravy osob v Evropě je pro značku ideální platformou, na které může na svém stánku představit svou nabídku s nulovými emisemi a ve venkovní expozici další modely s alternativním pohonem: Na výstavě se představí 11 vozidel reprezentujících celou řadu, která pokrývá všechny úkoly - od městských, meziměstských a výletních autobusů až po minibusy.

Stánek IVECO BUS, umístěný v hale 4, je věnován bezemisní mobilitě. Značka zde vystaví svou rozsáhlou nabídku plně elektrických vozidel, která jsou dnes na trhu k dispozici: kompletní nabídku elektromobility schopnou splnit požadavky každé mise, od městských a meziměstských autobusů až po minibusy. Součástí expozice budou minibusy a podvozky e-DAILY, E-WAY nové generace, STREETWAY ELEC a CROSSWAY LE ELEC. Všechna tato vozidla jsou vybavena nejnovější bateriovou technologií NMC, kterou průmyslově vyvinula speciálně společnost FPT Industrial, značka pohonných jednotek skupiny Iveco.

Řada bezuhlíkových vozidel IVECO BUS bude rozšířena o novinku určenou pro městské mise, která bude představena ve světové premiéře v Bruselu.

Na veletrhu Busworld IVECO BUS ukáže, jak její vozidla integrují nové pokročilé asistenční systémy řidiče - ADAS, které jsou v souladu s evropským nařízením o obecné bezpečnosti, jež vstoupí v platnost v červenci 2024.

Návštěvníci stánku IVECO BUS se také seznámí se zcela novým designem, který bude na výstavě představen na všech vystavených vozidlech.

Na stánku IVECO BUS budou také vyhrazené servisní koutky:


Energy Mobility Solutions, nové specializované služby značky na podporu zákazníků při přechodu jejich vozového parku na plně elektrický pohon: elektrobusy konfigurované na míru spolu s bateriemi, nabíječkami a infrastrukturou pro optimalizaci každého projektu elektromobility v celé jeho šíři.


IVECO ON, rozsáhlá nabídka služeb značky v oblasti konektivity navržená tak, aby pokryla všechny oblasti provozu zákazníků: od efektivní správy vozového parku s elektrickým pohonem s cílem optimalizovat jeho spotřebu energie a výkonnost, až po vylepšení života provozovatele při správě jeho vozového parku.

Na venkovní ploše bude pro statické prezentace a zkušební jízdy k dispozici také šest modelů IVECO BUS s alternativním pohonem - plně elektrický, na zemní plyn a biometan, hybridní - splňujících požadavky na přechod k energetice: E-WAY 9,5 m a 12 m, URBANWAY CNG Hybrid 18 m, CROSSWAY Low Entry CNG Hybrid, CROSSWAY a EVADYS.

Návštěvníci výstavy se seznámí s lídrem v oblasti mobility osob, který stojí v čele přechodu na nulové emise s jasnou vizí, inovativním myšlením a pokročilým technologickým know-how. IVECO BUS je lídrem s kompletní řadou udržitelných řešení pokrývajících všechny mise, integrovaných s inovativními odbornými službami, které s jistotou řídí přechod na energetiku.