ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Pomáháme v boji s koronavirem

Také my, výrobce autobusů ve vysokomýtském Iveco Czech Republic, jsme se zapojili do iniciativy „Česko šije roušky“.

V našem výrobním závodě jsme si díky šikovnosti našich zaměstnankyň sami ušili více než 3700 ks roušek, kterými jsme velmi rychle vybavili naše zaměstnance a přispěli tak, kromě mnoha dalších urgentně zavedených opatření, ochraně zdraví našich zaměstnanců.

Naše úsilí jsme však zaměřili i mimo brány naší firmy.

Na našich firemních 3D tiskárnách jsme vytiskli a následně darovali 70 ks obličejových štítů Zdravotnické záchranné službě.

Nakoupili jsme 750 ks roušek a 4000 ks respirátorů,  které jsme darovali Vysokomýtské nemocnici, dále nemocnicím v Pardubicích , Litomyšli, Ústí nad Orlicí, Fakultní nemocnici Hradec Králové a Domovům pro seniory v Chocni, Vysokém Mýtě (Naděje a Ledax), v Ústí nad Orlicí a ve Sloupnici.

 Věříme, že jsme tak alespoň částečně pomohli lékařům, zdravotnímu personálu a záchranářům, kteří každý den statečně bojují s touto nákazou v první linii. 

Velké poděkování patří všem našim zaměstnancům, kteří pomohli vyrobit roušky hned v začátku epidemie i ostatním zaměstnancům, kteří se na nákupu, výrobě a darování ochranných prostředků podílejí. Bez Vás bychom nedokázali tak rychle pomoci druhým!  

Vedení společnosti