ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Návštěva ministra v Iveco Czech Republic, a. s.

Ministr průmyslu a obchodu Tomáš Hüner navštívil v pondělí 18. června naši společnost.

V rámci výjezdu vlády ČR do Pardubického kraje se ministr v separátní části programu spolu s krajskou radní Hanou Štěpánovou setkal se členy vedení společnosti a seznámil se s výrobním procesem.

 

Vysoké Mýto, 18. června 2018

 

Po příjezdu ministra Tomáše Hünera a radní pro regionální rozvoj a evropské fondy Pardubického kraje Hanu Štěpánovou přivítal Jiří Vaněk, generální ředitel Iveco Czech Republic. Společně hovořili o historii firmy, výrobním programu , o budoucím rozvoji firmy a  byla projednávána i problematika současného stavu na trhu pracovní síly.

V diskuzi se ministr i radní zajímali například o alternativní pohony, kterými jsou vybavovaný autobusy IVECO.

 

Ministr si Iveco Czech Republic zvolil k návštěvě hlavně proto, že patří mezi nejvýznamnější výrobní společnosti v České republice a navazuje na mnohaletou tradici českého automobilového průmyslu. Iveco Czech Republic, a. s. má více než 3 500 zaměstnanců a dalších přibližně 1 700 pracovních míst vytváří u subdodavatelů. Tím podporuje českou ekonomiku a Pardubický kraj.

Zleva: Jiří Vaněk, generální ředitel Iveco Czech Republic, a.s.; Tomáš Hüner, Ministr průmyslu a obchodu; Hana Štěpánová, radní pro regionální rozvoj a evropské fondy Pardubického kraje; Karel Zamastil, ředitel výrobního závodu; Pavel Kalivoda, vedoucí odboru rozvoje Pardubického kraje