ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Pomoc zasaženým oblastem

Iveco Czech Republic, a.s. pomáhá oblastem zasaženým tornádem

Iveco Czech Republic, a. s., člen skupiny CNH Industrial, s politováním sleduje vývoj událostí v obcích zasažených katastrofou. Vzhledem k této vážné situaci přijala společnost opatření na pomoc oblastem Hodonínska a Břeclavska zasaženým ničivým tornádem, kterou krizové štáby vyhodnotily jako nejpotřebnější.

 

Pro dopravce BORS Břeclav a.s., který následkem této přírodní katastrofy přišel o autobus, poskytuje IVECO BUS autobus Crossway Low Entry Natural Power 13m, který bude po celou dobu prázdnin zajišťovat linkovou dopravu v postižených oblastech.

 

Rovněž vysílá do Jihomoravského kraje dálkový autokar Magelys, který bude zajišťovat dopravu dobrovolníků na Benefiční koncert na podporu jižní Moravy s názvem „Koncert Naděje“, který bude přímo z místa konání ve Valticích přenášen Českou televizí v sobotu 3.7.2021.

 

Divize  Iveco Trucks vyčlenila 3 nákladní vozy, o jejichž využití v postižené oblasti probíhají jednání se zástupci Jihomoravského kraje a s krizovými štáby.

 

Iveco Czech Republic a. s. koordinuje pomoc s krizovým štábem Jihomoravského Kraje a firma je připravena pomoci svými autobusy i s nákladními vozy .