ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

T.J. Sokol Vysoké Mýto

Poděkování za podporu sportovní činnosti

T.J. Sokol Vysoké Mýto je ve Vysokém Mýtě největší sportovní organizace, která sdružuje aktuálně 485 členů, z toho 145 dospělých a 340 dětí a mládeže. Organizuje a zajišťuje činnost v oddílech sportovní gymnastiky, gymnastické přípravy pro předškoláky a mladší žactvo, v oddílu karate a bojových sportů, ve skupinách cvičení rodičů s dětmi, všestranného cvičení všech věkových kategorií, ve skupině aerobiku a v oddílech volejbalu, nohejbalu, fotbálku.

T.J. Sokol si klade za cíl ve veřejném zájmu poskytovat podmínky pro sportovní vyžití co nejširšímu okruhu zájemců a udržovat a zvyšovat jejich tělesnou zdatnost. T.J. Sokol zajišťuje podmínky pro sportovní činnost a běžný provoz sportovišť z příspěvků členů. Z těchto příspěvků ale není schopna pokrývat nákup nového sportovního nářadí a náčiní, provádět údržbu budovy sokolovny, a hradit náklady k organizování soutěží, účasti na soutěžích, platit startovné, kurzy, semináře, školení apod.

V tomto ohledu je T.J. závislá na dotacích a příspěvcích od nadřazených složek, státní správy a sportovních agentur.

T.J. děkuje a je vděčna společnosti Iveco Czech Republic, a.s. za dlouholetou finanční podporu, díky které je možné zkvalitňovat a rozšiřovat podmínky pro sportování a naplňovat cíle spolku.

V letošním roce se za pomocí finančních prostředku od IVECO podařilo připravit venkovní posilovnu, díky které se rozšíří
možnost venkovního sportování.

Iveta Macháčková