ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Autobusy pro ČSAD Střední Čechy

IVECO BUS dodal 5 nových autobusů Crossway Low Entry a 2 autobusy Streetway v barvách PID pro ČSAD Střední Čechy

Společnost ČSAD Střední Čechy zahajuje rok 2023 s novými autobusy IVECO BUS. Kromě pěti již klasických nízkopodlažních autobusů IVECO Crossway LE 12m v meziměstském provedení obdržela ČSAD Střední Čechy i 2 kusy nízkopodlažních městských autobusů IVECO BUS STREETWAY, splňující poslední normu Euro VI-e. Jako první mezi dopravci v České republice, uvedla ČSAD Střední Čechy tyto autobusy do provozu v rámci PID.

 

První dva autobusy STREETWAY jsou určeny pro linku 103. V průběhu jarních měsíců  se však očekává příjezd dalších 3, které se objeví zejména na lince 110.

STREETWAY pro ČSAD Střední Čechy

Autobusy jsou kompletně vybaveny dle platných standardů kvality PID včetně kompletního OIS a rozšířené výbavy pro cestující. Ergonomický interiér poskytuje cestujícím pohodlný nástup a dostatek místa v částech s nízkou podlahou. Kromě již tradičních standardů jsou autobusy doplněny o kamerový systém, sčítání cestujících a preferencí na křižovatkách.

Oba modely CROSSWAY LE a STREETWAY, které si ČSAD Střední Čechy  vybral, těží z vynikající spolehlivosti, kterou nabízí nejnovější motor Cursor 9 (228kW) vyvinutý společností FPT Industrial. Patentovaná technologie HI-SCR umožňuje vozidlům plnit normy Euro 6 bez použití EGR a zaručuje velmi vysokou účinnost přeměny NOx (více než 95 %).

Oba modely CROSSWAY LE a STREETWAY, které si společnost ČSAD Střední Čechy vybrala, těží z vynikající spolehlivosti nejnovějšího motoru Cursor 9 (228 kW) vyvinutého společností FPT Industrial. Patentovaná technologie HI-SCR umožňuje vozidlům plnit normy Euro VI-e bez použití EGR a zaručuje velmi vysokou účinnost přeměny NOx (více než 95 %).

CROSSWAY Low Entry ideálním řešením, jak přivítat na palubě cestujících s maximálním komfortem a bezpečností. Koncepce Low Entry zaručuje vynikající přístupnost pro všechny cestující při nastupování a vystupování z vozidla. Výborně se osvědčuje jak v městském, tak meziměstském provozu.

 

CROSSWAY pro ČSAD Střední Čechy

Nízkopodlažní městský autobus STREETWAY 12m je robustní osvědčené vozidlo. Staví na odborných znalostech významného hráče v hromadné dopravě a na klíčových hodnotách životnosti a výkonnosti, provozních schopnostech, ověřené spolehlivosti a službách. Díky podpoře rozsáhlé servisní sítě značky IVECO BUS a široké nabídce propojených služeb se lze spolehnout, že autobus STREETWAY je špičkou v oboru udržitelné městské mobility.