ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

IAA 2022

IVECO BUS, váš partner pro udržitelnou osobní dopravu, je na IAA 2022

IVECO BUS se účastní veletrhu IAA 2022 na stánku IVECO v hale 24, který dokumentuje průkopnický závazek k udržitelnosti v osobní dopravě vystavením 100% elektrického vozidla E-WAY, které je vybaveno nejnovější bateriovou technologií.

IVECO BUS přijímá ve své identitě novou barvu IVECO "Energy Blue (modré energie)", která vyjadřuje energii, sílu, dynamiku a digitální inovace této značky, jež je hnací silou na cestě k udržitelné mobilitě.

Jako inovativní hráč pro budoucnost mobility zavedl IVECO BUS strategii partnerství a spolupráce se společnostmi HTWO a VIA Transportation s cílem poskytovat provozovatelům a koncovým uživatelům řešení s vysokou přidanou hodnotou.

IVECO BUS nabízí celou řadu služeb přizpůsobených požadavkům zákazníků, které podporují zákazníky v jejich každodenních provozních požadavcích.

Hannover, 19. září 2022

 

IVECO BUS, významný evropský hráč v oblasti udržitelné mobility a lídr v oblasti alternativních energií, se účastní veletrhu IAA 2022, aby představil svá efektivní dopravní řešení schopná řešit výzvy evropských měst. Značka vždy předvídala rostoucí potřeby úřadů, provozovatelů a občanů po čistších vozidlech, která respektují přírodní zdroje, životní prostředí a veřejné zdraví, a nabízela vyspělá, virtuózní a ekologicky odpovědná dopravní řešení. Ať už jsou poslání a potřeby zákazníků jakékoli, rodina produktů IVECO BUS poskytuje díky své rozsáhlé nabídce a přístupu k energetickému mixu hmatatelnou odpověď na nezbytnou energetickou transformaci.

 

Domenico Nucera, prezident obchodní jednotky IVECO BUS, prohlásil: "V IVECO BUS se vydáváme na cestu změn směrem ke stále čistší mobilitě. Udržitelnost a technologická dokonalost jsou základem všeho, co děláme. Naše nabídka díky multienergetickému přístupu dokonale odráží schopnost IVECO BUS poskytovat kompletní řešení mobility, která jsou šetrná k životnímu prostředí, efektivní a spolehlivá ve všech oblastech. V odvětví, které se neustále vyvíjí, jsme pevně obráceni k budoucnosti a předvídáme měnící se potřeby našich zákazníků. Neustále inovujeme, abychom jim poskytli co nejlepší podporu s co nejkomplexnějším řešením mobility, které splňuje jejich požadavky tak, jak se vyvíjejí."

Víceenergetický přístup IVECO BUS je na veletrhu IAA 2022 zastoupen dvěma vystavenými vozidly: plně elektrickým E-WAY na stánku IVECO a ve vyhrazené venkovní části městským autobusem STREETWAY, který je k dispozici také ve verzi na zemní plyn.

                                                                                                      

 

IVECO BUS přebírá barvu značky "Energy Blue"

Na stánku na veletrhu IAA 2022 IVECO BUS poprvé představuje své logo v nové barvě "Energy Blue" a připojuje se tak k signalizaci svých silných ambicí pomocí jasného odstínu modré barvy, který představuje přístup orientovaný na budoucnost a vyjadřuje energii, sílu, dynamiku a digitální inovace.

 

IVECO E-WAY HEULIEZ - plně elektrický městský autobus pro dekarbonizaci osobní dopravy

 

Řešení IVECO BUS pro udržitelnou městskou mobilitu reprezentuje na stánku E-WAY dvoudveřový a 12 metrů dlouhý plně elektrický model s nočním dobíjením, kamerovým zrcadlovým systémem a nejnovější technologií baterií.

 

Nová generace baterií Forsee Power ZEN pro noční nabíjení v depu zvyšuje kapacitu jedné baterie na 42 kWh. Tyto nové nechlazené a nevyhřívané vysokoenergetické baterie NMC (nikl, mangan, kobalt) poskytují provozovatelům o 20 % více energie, což na palubě 12 m dlouhého modelu znamená dojezd až 400 km při maximální kapacitě 462 kWh.

 

E-WAY nabízí nejkomplexnější a nejflexibilnější řadu na trhu s řešením, které odpovídá specifickým potřebám dojezdu každého zákazníka, s modely dostupnými ve čtyřech délkách (9,5 m, 10,7 m, 12 m a 18 m), dvěma technologiemi baterií pro každé specifické použití: vysokoenergetické články NMC (nikl-mangan-kobalt) pro noční nabíjení v depu, vysoce výkonné články LTO (oxid lithium-titaničitý) pro rychlé příležitostné nabíjení a třemi režimy nabíjení: přes noc v depu (připojení CCS Combo 2) a příležitostné nabíjení přes pantograf (vzestupné nebo sestupné).

 

Kromě toho jsou modely E-WAY o délce 12 nebo 18 metrů k dispozici také ve verzi pro systém Bus Rapid Transit (BRT) s názvem LINIUM.

 

IVECO BUS: inovace prostřednictvím strategických partnerství

IVECO BUS neustále hledá inovativní řešení, jak dopravit lidi tam, kam chtějí, chytřejším a ekologičtějším způsobem. Aby se s těmito výzvami vypořádalo, uzavírá strategická partnerství, která jeho inovace posouvají kupředu a stojí v čele mobility budoucnosti.

 

V červenci loňského roku IVECO BUS oznámila, že bude spolupracovat se společností HTWO (značka skupiny Hyundai Motor Group) na vybavení svých budoucích evropských autobusů na vodíkový pohon špičkovými systémy palivových článků.

 

IVECO BUS rovněž podepsal memorandum o porozumění se společností VIA, aby prozkoumala možnou budoucí spolupráci při vývoji řešení veřejné dopravy na vyžádání na míru a souvisejících digitálních služeb pro autobusy. IVECO BUS a VIA budou rovněž zkoumat možnosti autonomních kyvadlových autobusů na vyžádání.

                                                                                                                                    

Služby IVECO BUS na míru pro kompletní řešení mobility

Kromě dodávek autobusů se IVECO BUS stal skutečným poradcem zákazníka a nabízí kompletní balíček řešení mobility na klíč, který zahrnuje odborné služby. Jedná se o kompletní ekosystém prvků a technologií, který zahrnuje řízení projektu, typ baterie, zajištění energie, řešení pro nabíjení, jakož i školení, smlouvu o údržbě, telematické služby a služby v oblasti konektivity a financování, které dokonale vyhovují aplikaci zákazníka. Tento přístup je klíčem k úspěšnému řešení všech výzev udržitelné mobility a co nejlepšímu uspokojení zájmů zákazníků.