ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Tarzan závod pomáhá

Dne 25. 9. 2021 se za podpory Iveco Czech Republic, a. s. uskutečnil Tarzan závod.

Na startovní listinu 5. ročníku Tarzan závodu v Koldíně se zapsalo celkem 442 malých závodníků. Startovní pole se skládalo z dětí z celé České republiky. Hrdě se závod řadí mezi největší tuzemské překážkové závody pro děti.


S každým závodníkem byl také doprovod, na akci se tedy za celý den protočilo více než 1200 lidí. To je pro zajímavost cca 3–4× více než má obyvatel obec Koldín, kde se akce konala.


Úkolem závodníků bylo v co nejrychlejším čase proběhnout vytyčenou trať a zdolat více jak 25 překážek. Počasí vyšlo na výbornou a všichni si to moc užili. Děti zdolávali tratě od 100 m do 3 km dle jejich věku.


Pro letošní ročník jsme se rozhodli, že podpoříme výtěžkem někoho, kdo nemá na světě tolik štěstí jako ostatní. Podařilo se nám oslovit rodinu malé Sofinky. Vše nakonec dopadlo nad očekávání a nám se povedlo (po sečtení příspěvků ze sbírky a z registrací) podpořit Sofinku – Naděje pro Sofinku SMA částkou 18.895 Kč

Rádi bychom tímto poděkovali firmě Iveco Czech Republic, a. s. a budeme se těšit na další rok, kde jistě navážeme na letošní
spolupráci.


Za pořádající spolek KSK Koldín, z.s.
Ing. Tomáš Nováček, https://www.tarzan-zavod.cz/