ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

IVECO BUS E-WAY

Produktová řada IVECO BUS E-WAY: vždy větší dosah a flexibilita

Poslední významný vývoj pro modely nočního nabíjení řady E-Way spočívá ve volbě nového úložiště energie, které uspokojí nejnáročnější potřeby všech provozovatelů, pokud jde o provozní dojezd a kapacitu pro cestující.

 

 Vénissieux, 18. listopadu 2021

 

Nabídka plně elektrických autobusů dokonale přizpůsobených všem městským misím vyžaduje od IVECO BUS silná strategická rozhodnutí. Spočívá v neustálém technologickém vývoji od uvedení řady  E-WAY na trh, který dnes vyústil v přijetí nové generace baterií Forsee Power ZEN pro pomalé nabíjení v depu, jejichž kapacita jednoho svazku byla zvýšena na 42 kWh.

 

Tyto nové vysokoenergetické baterie NMC (nikl, mangan, kobalt) poskytují provozovatelům o 20 % více energie, tj. dojezd až 300 km při maximálním výkonu 460 kWh na palubě 12 m dlouhého modelu E-WAY, nebo možnost až 5 dalších cestujících pro stejný rozsah jako předchozí generace ZEN 35. Mají také tu výhodu, že jsou také plně zaměnitelné.

 

Tento nový formát úložiště energie pro noční nabíjení je již k dispozici pro objednávky na 12metrových modelech E-WAY a také ve verzích midibusů.

 

Velmi komplexní řada E-WAY zahrnuje také verze o délce 12 a 18 m s možností rychlého nabíjení pomocí klesajícího a/nebo stoupajícího pantografu. Tyto modely napájené vysoce výkonnými bateriemi LTO (Lithium Titanate Oxide) splňují potřeby městských linek s intenzivními programy a vysokým denním počtem najetých kilometrů.

 

Modely E-WAY, vyráběné v závodě Rorthais (Francie), centru excelence v oblasti elektromobility, těží z odborných znalostí a dokonalosti IVECO BUS uznávaných dokonce i v Evropě.

 

S téměř 1 000 prodanými vozy již řada E-WAY (všechny modely dohromady) funguje v 7 různých evropských zemích.