ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

V hlavní roli AUTOBUS IVECO

Vyhlášení výsledků!

Na konci března t.r. jsme vyhlásili kreativní soutěž „V hlavní roli AUTOBUS IVECO“ s cílem pomoci rodičům – našim zaměstnancům - zabavit jejich potomky v nelehké době, kdy z důvodu šíření COVID-19 nemohly děti navštěvovat školky ani školy. Pro velký zájem jsme v průběhu konání soutěže rozšířili kategorie soutěžících a dali tak šanci účastnit se soutěže také dětem, jejichž rodiče v naší firmě nepracují. Ve všech pěti věkových kategoriích jsme obdrželi 62 krásných výtvorů a to jak výtvarných, modelářských, hudebních, ale i literárních. Překvapilo nás, jaká pěkná nápaditá díla děti někdy i s pomocí rodičů (a o to nám také, mj. šlo!) vymyslely a vytvořily. Nebylo vůbec jednoduché, vybrat nejlepší dílo a nejlepšího autora. Při samotném hodnocení se odborná porota rozhodla rozdělit obdržené výtvory do následujících kategorií: děti ve věku 3 let, mateřská škola, 1. stupeň základní školy, 2. stupeň základní školy, střední škola, externí výtvory a literární počiny.

Porota nakonec vybrala 25 nejzdařilejších děl, a to dle náročnosti na zpracování, originality, vtipu a nápadu. Nejzdařilejší výtvory s Vámi sdílíme na těchto stránkách.

  • V kategorii 3 roky se členům poroty nejvíce líbila díla Kryštofa Syrového, Kateřiny Šmolíkové, Kryštofa Matejčka, Julie Čencové a Jiřího Drotára.
  • V kategorii Mateřská škola zvítězily výtvory dětí Lucie Chalupové, Anny Rouhové, Samuela Drotára a Sáry Novákové.
  • Nejlepší práce dětí z 1. stupně základní školy jsou od Viktorie Emy Bláhové, Elišky Daňkové, Valentiny Krejčí a Anety Češkové.
  • Z výrobků dětí z 2. stupně základní školy vybrala porota díla Soni Škorpilové, Terezy Dostálové a Jakuba Pokorného.
  • Zajímavý obrázek poslal za kategorii Střední školy David Švadlena.
  • Ve skupině Externí tvůrci byli nejúspěšnější Tereza Tichá, Tobiáš a Dominik Jindřichovští a Jonáš Veselík.
  • Porota vyhodnotila i děti, které přispěly básní nebo povídkou v kategorii Literární počiny – Eliška Daňková, Vendula Malá, Laura Nováková, Šimon Tesař, Dorota Soukalová a Kryštof Pavlíček.

Závěrem se porota rozhodla zvlášť ocenit 3 autorky mimořádných děl, a to Viktorie Ema Bláhová (skladba na klavír a zpěv, obrázek a animovaný film), Tereza Tichá (vtipný nápad a provedení) a Eliška Daňková (model rozkládacího autobusu s postavami a báseň).

O předání cen budeme informovat rodiče v následujících dnech. Děkujeme všem dětem a jejich rodičům za účast v letošní soutěži a výhercům gratulujeme!

Veškeré výtvory s Vámi budeme v následujících dnech sdílet na našich facebookových stránkách.

Vedení Iveco CR

Autor: Viktorie Ema Bláhová