ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Zaměstnavatel regionu 2020

Společnost Iveco Czech Republic je 2. nejlepším zaměstnavatelem regionu 2020.

Vysoké Mýto, 30. září 2020

 

Společnost Iveco Czech Republic, a. s. se umístila mezi třemi nejlepšími zaměstnavateli Pardubického kraje a obhájila tak po třetí za sebou stříbrnou příčku v soutěži Zaměstnavatel regionu 2020. Výrobce autobusů z Vysokého Mýta uspěl v kategorii Zaměstnavatel roku do 5 000 zaměstnanců v Pardubickém kraji. IVECO se v této kategorii umisťuje pravidelně již od roku 2004 mezi třemi nejlepšími zaměstnavateli.

 

Ocenění Zaměstnavatel regionu 2020, vyhlašované Klubem Zaměstnavatelů ČR a společností Sodexo ČR, převzala z rukou zástupce společnosti Sodexo Alena Kozáková, ředitelka lidských zdrojů Iveco Czech Republic, a. s. 21. září 2020 na slavnostním předání v Dříteči.

 

Alena Kozaková, Ředitelka lidských zdrojů Iveco Czech Republic, a. s.
Miloš Huryta, Vedoucí útvaru ochrany a služeb, Iveco Czech Republic, a. s.

 

Jedním z hlavních důvodů, proč IVECO v soutěži znovu uspělo, je podle HR ředitelky společnosti Iveco Czech Republic Aleny Kozákové mj. pokračující důraz na dodržení závazků zaměstnavatele daných zaměstnancům při kolektivním vyjednávání, na trvalé zvyšování odbornosti zaměstnanců a důraz na variabilitu zaměstnaneckých benefitů.  „Naše opakované umístění mezi třemi nejlepšími zaměstnavateli pardubického kraje nás velmi těší. Jsme pyšní na výkony našich zaměstnanců, kteří nám pomohli dosáhnout výborných ekonomických a obchodních výsledků. Chtěla bych poděkovat zaměstnancům i kolegům z vedení společnosti za neutuchající energii, se kterou všichni pracovali, zejména v době letošní pandemie COVID-19, ve které firma udržela vysoké výrobní tempo, zaměstnanost a splnila své závazky zákazníkům“.

 

Prostřednictvím prestižní soutěže Zaměstnavatel roku a Zaměstnavatel regionu jsou již více než 17 let hodnoceny firmy v České republice z pohledu úrovně řízení lidských zdrojů, dosažených ekonomických výsledků, pracovního prostředí i společenské odpovědnosti firmy. Smyslem soutěže je přiblížit veřejnosti firmy s odpovědným přístupem ke svým zaměstnancům, a to nejen v celostátním měřítku, ale i v jednotlivých regionech. Hodnocení probíhá celosvětově uznávanou metodikou PwC Saratoga.