ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Cena Sergio Marchionne

Odměňujeme vynikající studijní úspěchy dětí našich zaměstnanců

CNH Industrial odměnila vynikající studijní úspěchy dětí svých zaměstnanců a udělila Ceny Sergia Marchionne studentům, kteří ukončili studium v roce 2018.

 

 

 

Již po páté jsme díky finanční podpoře CNH Industrial mohli uspořádat soutěž Scholarship Awards – Cena Sergio Marchionne, určenou pro děti našich zaměstnanců a ocenit jejich vynikající studijní výsledky.

Letos jsme mohli rozdělit částku schválenou pro Českou republiku ve výši 15 085 Euro a ocenit studenty v kategoriích středoškolské, bakalářské a magisterské studium. Pravidla soutěže určují přísná kritéria a do finále se tak probojovalo 14 nejlepších studentů. Odborná komise sestavená ze zástupců firmy a pedagogů spolupracujících škol přiznala finanční odměny studentům, kteří dosáhli vynikajících studijních výsledků a zaznamenali úspěchy i v mimoškolních aktivitách:

  • Středoškolské studium: Monika Sochorová, Anežka Korábová a Lukáš Daněk Vyšší odborná škola Pavel Perko a Lucie Macáková
  • Bakalářské studium: Jakub Vaněk, Jan Houžvička a Valentýna Zamastilová
  • Magisterské studium: Jakub Holzer, Veronika Martinková a Ondřej Borovec
  • Zvláštní cena odborné poroty: Petr Šotner, Marie Krejsová a Andrea Šotnerová

Všem studentům gratulujeme a děkujeme jejich rodičům – našim zaměstnancům, kteří pomáhají a podporují své děti na cestě životem.