ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Nejlepší zaměstnavatel 2021

Společnost Iveco Czech Republic patří mezi nejlepší zaměstnavatele roku 2021, bodovala hned ve dvou kategoriích

Vysoké Mýto 3. listopadu 2021

 

Společnost Iveco Czech Republic, a. s., se opět umístila na stupních vítězů v soutěži Zaměstnavatel roku. Letos si odnáší dokonce dvě ocenění, čímž navazuje na své úspěchy z předešlých let. Největší producent autobusů v Evropě získal třetí příčku v celostátní kategorii Zaměstnavatel roku do 5 000 zaměstnanců a zároveň ovládl kategorii Zaměstnavatel regionu Pardubického kraje. Výrobce vozů značky Iveco Bus se v regionální kategorii umisťuje pravidelně mezi třemi nejlepšími již od roku 2004.

 

Ocenění Zaměstnavatel roku 2021 vyhlašované Klubem zaměstnavatelů ČR a společností Sodexo ČR převzal David Kříž, generální ředitel Iveco Czech Republic, a. s., na slavnostním vyhlášení v Praze 2. listopadu „Naše umístění mezi třemi nejlepšími zaměstnavateli v celostátním pořadí ocenění Sodexo Zaměstnavatel roku 2021 nás velmi těší, zejména v době pandemie. I přes mimořádné okolnosti se nám podařilo udržet kvalitní podmínky zaměstnanců, vysoké výrobní tempo a splnit závazky vůči zákazníkům,“ uvedl David Kříž.

 

Hlavními důvody, proč Iveco Czech Republic v soutěži uspělo i v tak náročné době, jsou podle Ivy Bursové, ředitelky lidských zdrojů, dlouhodobé investice do lidských zdrojů, výborné pracovní výkony zaměstnanců. „Minulý rok byl i pro naši společnost náročný. Z pohledu výroby se nám podařilo uspokojit požadavky zákazníků i díky vysoké flexibilitě zaměstnanců, kteří operativně naskočili do nových režimů. K celkovému zvládnutí složité situace přispěla rovněž dobrá připravenost, krátká reakční doba na realizaci všech opatření a důsledné uplatňování všech opatření v souladu s naším epidemiologickým plánem. Naší prioritou bylo zabezpečení ochrany fyzického i duševního zdraví našich zaměstnanců. Právě preventivní opatření, připravenost, flexibilita i dostatečné finanční prostředky umožnily zvládnout tuto nelehkou dobu.“

 

Iveco Czech Republic, a.s. neustále investuje do vzdělávaní zaměstnanců a do pracovního prostředí.

 

Prostřednictvím prestižních anket Zaměstnavatel roku a Zaměstnavatel regionu jsou již více než 18 let hodnoceny firmy v České republice z pohledu úrovně řízení lidských zdrojů, dosažených ekonomických výsledků, pracovního prostředí i společenské odpovědnosti firmy. Smyslem soutěže je přiblížit veřejnosti firmy s odpovědným přístupem ke svým zaměstnancům, a to nejen v celostátním měřítku, ale i v jednotlivých regionech. Hodnocení probíhá celosvětově uznávanou metodikou PwC Saratoga.