ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Iveco Czech Republic v TOP 10 nejlepších zaměstnavatelů České republiky

Společnost Iveco Czech Republic, a. s. se poprvé v historii soutěže Zaměstnavatel roku probojovala do celostátního finále, kde se dostala na 10. příčku.

Vysoké Mýto, 15. června 2016

Společnost Iveco Czech Republic, a. s. se poprvé v historii soutěže Zaměstnavatel roku probojovala do celostátního finále, kde se v kategorii do 5 000 zaměstnanců v tvrdé konkurenci dostala na 10. příčku. Do celorepublikového finále se výrobce autobusů z Vysokého Mýta kvalifikoval již výsledky ohodnocenými 2. místem v regionálním kole soutěže, kde se mezi třemi nejlepšími zaměstnavateli v této kategorii Iveco Czech Republic umisťuje pravidelně od roku 2004.

Ocenění převzala ředitelka lidských zdrojů společnosti Iveco Czech Republic Alena Kozáková. Za jeden z hlavních důvodů, proč Iveco v soutěži znovu uspělo, považuje zvýšený důraz kladený na zaměstnanecké benefity. „Naše umístění mezi deseti nejlepšími zaměstnavateli v ČR v naší kategorii a opakované umístění mezi třemi nejlepšími zaměstnavateli Pardubického kraje nás velmi těší a jsme pyšní na práci našich zaměstnanců, kteří nám pomohli dosáhnout výborných ekonomických výsledků. Získané ocenění a hodnocení potvrdilo správné rozhodnutí investovat mj. do zaměstnaneckých výhod s cílem zvýšit atraktivitu naší firmy na trhu práce.”

Soutěž Sodexo Zaměstnavatel roku organizovaná Klubem zaměstnavatelů je postavena na tvrdých kritériích hodnocení podle mezinárodní metodiky PwC Saratoga.

Mezi ně patří například:

  • celkové náklady na odměňování vztažené k výnosům
  • míra interního povyšování a kariérního vývoje
  • počet hodin školení na zaměstnance
  • hodiny věnované komunitám
  • počet dní absence na zaměstnance
  • míra dobrovolných odchodů

* Na obrázku můžete vidět ředitelku lidských zdrojů Iveco Czech Republic Alenu Kozákovou a HR & Security Manager Miloše Hurytu s oceněním za 2. místo v soutěži Zaměstnavatel roku.