ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Iveco před Vánoci vyplatí sjednaný bonus, letos až 19 tisíc korun

Zaměstnanci společnosti Iveco CR pobírají mzdy, které jsou výrazně nad průměrem České republiky. Od dubna dokonce navýšené v průměru o 9 %.

Vysoké Mýto, 9.12. 2018

Vysokomýtská firma Iveco Czech Republic už více než pět let plánovaně navyšuje výrobu díky úspěšné produktové řadě autobusů Crossway. V této souvislosti firma zároveň i trvale navyšuje počet zaměstnanců, investuje velmi významné finanční prostředky pro modernizaci výrobních prostor, technologií, do vývoje nových výrobků i do pracovního prostředí.

Zaměstnanci společnosti Iveco CR pobírají mzdy, které jsou výrazně nad průměrem České republiky. Od dubna dokonce navýšené v průměru o 9 %.

Před Vánoci na své výplatní pásce ještě naleznou i pěknou odměnu, která je součástí benefitů sjednaných v kolektivní smlouvě. Zaměstnanec, který ve firmě odpracoval celý rok, obdrží motivační bonus, který letos bude činit průměrně 17.320 Kč, přičemž velkému počtu 1.338 zaměstnanců dokonce bude vyplaceno 19.250 Kč. Zaměstnanec, který do firmy nastoupil v průběhu roku, dostane odměnu přiměřeně nižší. Indikátory firma každoročně vyhodnocuje v průběhu roku a vyplácí v prosinci, aby ji mohli zaměstnanci využívat na předvánoční nákupy dárků pro své blízké. Zároveň však nepřijdou o odměnu za poslední měsíc v roce a 14.ledna 2019 obdrží při splnění podmínek ještě dalších 1.750 Kč.

Od 1.března 2019 výrobce autobusů z Vysokého Mýta mzdy svých zaměstnanců znovu navýší, opět v souladu s platnou kolektivní smlouvou, v průměru o 7,2 %. A to při zachování všech dalších sjednaných exkluzivních benefitů, jako je 5 dní dovolené navíc, hrazení prvních třech dnů nemoci, příplatky za práci v odpolední směně, ozdravně-rekondiční program, pracovní volno za práci v riziku, placený „Den pro ženy“, příspěvek na penzijní připojištění, dvě šekové poukázky v hodnotách po 2.500 Kč, program seniority, odměny za pracovní výročí, odměna při odchodu do důchodu, pitný režim, vitamíny, příspěvek při narození dítěte, odměna při dovršení 50 let věku, bezplatná anonymní poradenská služba Employee Life Assistant v oblasti, právní, sociální a finanční pomoci, příspěvek na brýle pro vybranou skupinu zaměstnanců, sleva na nákup vozidel skupiny Fiat, či příspěvky na stravování.