ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Novinky z VM na Busworld Kortrijk

Světová premiéra nových modelů IVECO BUS na veletrhu BUSWORLD 2017.

Vysoké Mýto, 25. října 2017

Veletrh Busworld 2017 v Kortrijku se stal svědkem další významné události pro IVECO BUS, který tu ve světové premiéře představil nové modely a tím rozšiřil řadu městských, meziměstských i turistických autobusů. 

Nejžhavější novinkou byl zcela nový vůz Crossway Low Entry Natural Power. Úspěšnost produktové řady Crossway je tedy ještě umocněna novou verzí na zemní plyn, čímž IVECO BUS dále upevňuje své vedoucí postavení spolehlivého partnera na poli trvale udržitelné dopravy.

Dalším novým  vozem, byl třínápravový Crossway Low Entry o délce 14,5 m, který je skvělým přírůstek do řady Crossway a je k dispozici se dvěma či třemi dveřmi. Díky své výjimečné přepravní kapacitě je optimální pro vysoce frekventované příměstské a meziměstské trasy. Dále rozšiřuje už tak rozsáhlou řadu Crossway, jež je synonymem spolehlivosti a efektivnosti, a má na svém kontě již přes 30 000 prodaných vozů.

Třetí novinkou byl model Evadys v nové turistické verzi, která je vhodná obzvláště pro kratší turistické cesty a výlety, díky své univerzálnosti však dokáže uspokojit i rostoucí poptávku po vozech pro regionální a celostátní linky.

V rámci veletrhu byla rovnež představena nová ekologická řada minibusů BLUE POWER.

Více informací naleznete na jednotlivých odkazech: