ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vozidla Natural Power

ekologické řešení značky IVECO BUS

IVECO BUS se ve dnech od 18. do 23. října zúčastnil výstavy Busworld v Bruselu, kde představil svou kompletní nabídku ekologických produktů, tj. městské a meziměstské autobusy, které již nyní splňují nejnovější normy týkající se přechodu na nové energie. IVECO BUS tak potvrzuje  svou vedoucí pozici a odbornost v oblasti alternativních energií.

 

Brusel, 17. října 2019

 

Nová řada vozů Natural Power značky IVECO BUS představuje osvědčené a ekologicky šetrné řešení založené na pohonu na zemní plyn a biometan. To výrobci umožňuje nabízet mnohem příznivější varianty z hlediska vlivu na životní prostředí a veřejné zdraví. Tato řada nabízí jedinečné parametry, a to především v oblasti snižování objemů emisí znečišťujících látek a hluku. U vozů s pohonem na zemní plyn je zaznamenáno snížení objemů emisí jemných částic téměř na nulu a emisí oxidu dusíku o více než jednu třetinu. Rovněž bylo dosaženo snížení hladiny hluku na polovinu, jehož výsledkem je velmi tichý provoz, který ocení nejen řidiči, ale i cestující a lidé v nejbližším okolí.

 

Vozidla Natural Power rovněž šetří přírodní zdroje, zejména díky kompatibilitě se systémem uzpůsobeným na biometan, který se vyrábí z organického odpadu. Právě proto vozidla IVECO BUS vykazují excelentní hodnoty uhlíkové stopy a jsou krokem vpřed k přechodu na nové energie. Přínos pro životní prostředí se promítá ve snížení emisí skleníkových plynů až o 95%.

 

Díky kompletní nabídce autobusů s pohonem na zemní plyn, IVECO BUS garantuje vozidla, která zajistí veškeré potřeby osobní dopravy, tj. od minibusů Daily, které jsou perfektním doplňkem celé řady, přes autobusy Urbanway a Crealis konstruovanými pro městský provoz, až po nedávno představené autokary Crossway, vyráběné ve standardní i nízkopodlažní (low-entry) verzi určené pro příměstskou a meziměstskou turistiku.

 

Značka IVECO BUS je evropským lídrem již téměř 25 let a své vedoucí postavení v oblasti alternativních pohonů znovu potvrzuje a nabízí vyspělá, skutečně efektivní a ekologicky šetrná řešení v celkovém systému od zdroje ke kolu. Řešení vozidel řady Natural Power jsou ekonomicky vyvážená a vhodná pro všechny typy dopravy. Odráží se v nich vzdělanost odborníků značky IVECO BUS uplatňovaná ve prospěch udržitelné dopravy.