ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Zaměstnavatel regionu 2019

Iveco Czech Republic je 2. nejlepším zaměstnavatelem regionu 2019

Vysoké Mýto, 7. června 2019

 

Společnost Iveco Czech Republic, a. s. se umístila mezi třemi nejlepšími zaměstnavateli kraje a obhájila stříbrnou příčku v soutěži Zaměstnavatel regionu 2019. Výrobce autobusů z Vysokého Mýta uspěl v kategorii Zaměstnavatel roku do 5 000 zaměstnanců v Pardubickém kraji. V této kategorii se mezi TOP 3 zaměstnavateli firma umisťuje od roku 2004.

 

Ocenění Zaměstnavatel regionu 2019 vyhlašované Klubem Zaměstnavatelů ČR a společností Sodexo ČR převzala z rukou zástupce společnosti Sodexo Alena Kozáková, ředitelka lidských zdrojů Iveco Czech Republic, a.s. ve středu 5.6.2019 při slavnostním ceremoniálu v Lázních Bělohrad.

 

Za jeden z hlavních důvodů, proč IVECO v soutěži znovu uspělo, považuje HR ředitelka společnosti Iveco Czech Republic Alena Kozáková zvýšený důraz na zaměstnanecké benefity a odbornost zaměstnanců. „Naše opakované umístění mezi třemi nejlepšími zaměstnavateli pardubického kraje nás velmi těší a jsme pyšní na práci našich zaměstnanců, kteří nám pomohli dosáhnout výborných ekonomických a obchodních výsledků. Významným prvkem pro dosažení výsledku je i zvládnutí nových projektů zaměřených na zavedení moderních technologií do výroby našich autobusů ruku v ruce s požadavky a přáním zákazníků, kteří se k nám vracejí a oceňují vysoký stupeň odbornosti a znalostí našich zaměstnanců.“

 

Prostřednictvím prestižní soutěže Zaměstnavatel roku a Zaměstnavatel regionu jsou již od roku 2003 hodnoceny firmy v České republice z pohledu úrovně řízení lidských zdrojů, dosažených ekonomických výsledků, pracovního prostředí i společenské odpovědnosti firmy. Smyslem soutěže je přiblížit veřejnosti firmy s odpovědným přístupem ke svým zaměstnancům, a to nejen v celostátním měřítku, ale i v jednotlivých regionech. Hodnocení probíhá celosvětově uznávanou metodikou PwC Saratoga.